Güncel Haberler

SON DAKİKA | Metin Uca 62 yaşında hayatını kaybetti! Araba sürerken fenalaşmış, şah damarlarının tıkalı olduğu ortaya çıkmıştı: “Kalbimiz acıyor”

Son dakika haber: Metin Uca’dan acı haber geldi. Yazar ve sunucu Metin Uca, 62 yaşında hayatını kaybetti. Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde araç kullanırken rahatsızlanarak trafik kazası geçiren ve hastaneye kaldırılan Uca’nın şah damarında tıkanıklık olduğu öğrenildi.

SON HABERLER | METİN UCA’DAN Üzücü Haber

Günlerce hastanede yatan Uca entübe edildi. Acı haber gece saatlerinde geldi.

YÖNETİCİ AÇIKLADI: “KALBİMİZ ACIDI”

Uca yöneticisi Kübra Kalem Baykara, ölüm haberini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Baykara’nın yazısı şöyle: “Metin Tip’imizi kaybettik. Kalbimiz ağrıyor” dedi.

fdsf'ler

METİN UCA KİMDİR?

Metin Uca 1961 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Hakkarili’dir.

Küçük bir bürokrat ailenin oğlu olarak yaşamının çoğunu Ankara ve İstanbul’da geçirdi. İlk, orta ve yüksek öğrenimini Ankara’da tamamlayan Uca, kimya mühendisliği, jeoloji mühendisliği, tiyatro ve gazetecilik okudu. Van Erciş’te tanker teğmen olarak askerlik yapan Uca, 1987 yılında Anadolu Ajansı sınavını kazanarak muhabirliğe başladı. Çok sayıda gazetecilik ve televizyon ödülünün sahibidir. 1999-2000 yılları arasında TRT’de sunucu olarak çalışmaya başladı ve kuruluşundan bu yana Kanal D Ankara bürosunda muhabir olarak çalıştı. Anadolu Ajansı, TRT, Kanal D, Milliyet EP Dergisi, Show TV, ATV ve Star televizyonunda muhabir ve programcı olarak çalıştı.1999 yılından itibaren özgün sabah programları, yarışma programları ve sahne şovlarıyla İstanbul’da çalışmaya başladı. Toplumun geniş kesimlerinin sevdiği programların sunucusu ve yapımcısı olarak çalıştı. 1999-2003 yılları arasında Star ekranlarında Türkiye’nin en özgün ve eğlenceli sabah haber programı Günaydın Türkiye’yi sundu. TRT’de 700 bölüm yayınlanan Passaparola ve 180 bölüm yayınlanan Miras programlarının sunuculuğunu ve yaratıcı ekibini üstlenen Uca, çalışmalarını Maydanoz, Büyüklere Masallar adlı stüdyo programlarıyla Show TV, ATV ve Star TV gibi kanallarda sürdürdü. , Pişti.

GFDGDG

Metin Uca’nın kitapları, “Tuzluğum var diyenlere salatalıkla ulaşamadım”, “Evet yerine Orrayt demek caiz mi”, “Ayyy, sıradışı favori hedef Durmaz”, “Onun Kitabı’na Maydanoz” “, toplam 300 bin ciroyla yaşadığımız günlere neşeli bir bakış sunuyor.

Bekar olan Metin Uca’nın çocuğu yoktu.

METİN UCA’NIN ÖLÜM NEDENİ

Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde araç kullanırken rahatsızlanarak kaza geçiren Metin Uca, kaldırıldığı hastanede şah damarının tıkalı olduğu öğrenilince ameliyat olmak zorunda kaldı.

Günün magazin olayları
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
SON HABERLER |  Sosyal medyanın fenomenleri Bahar Candan ve Nihal Candan tutuklandı!  Mahkeme salonu koridorlarında sinir krizi: SON HABERLER | Sosyal medyanın fenomenleri Bahar Candan ve Nihal Candan tutuklandı! Mahkeme koridorlarında sinir krizi: “Neden? Neden?”
Türkiye bu aşıkların meselesi!  Amcasının son isteği onu şaşırttıTürkiye bu aşıkların meselesi! Amcasının son isteği onu şaşırttı
Bakalım hangi efsane dizide rol aldı!  Eski halini görenler onu tanıyamadı Bakalım hangi efsane dizide rol aldı! Eski halini görenler onu tanıyamadı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu